PIKNIK RODZINNY „SPORT, ZDROWIE, HISTORIA”

Oddaj głos na lokalną inicjatywę w swojej okolicy!

Piknik Rodzinny ma na celu integrację lokalnego społeczeństwa, upowszechnianie kultury fizycznej i sportu oraz zdrowego stylu życia i prawidłowego odżywiania. Główną atrakcją pikniku będzie plenerowa wystawa historyczna 60 lat klubu, spotkanie z byłymi zawodnikami, wmurowanie pamiątkowej tablicy wieloletniego propagatora rozwoju sportu i pracy społecznej na rzecz mieszkańców Gminy Sochaczew. Zajęcia sportowe będą urozmaiceniem możliwości spędzania czasu wolnego.

Każdy głos ma znaczenie!

Od 21 stycznia klienci Tesco mogą głosować na projekty realizowane w ich najbliższej okolicy. Wystarczy do 17 lutego zrobić zakupy w Tesco, a otrzymany wraz z paragonem żeton wrzucić do urny.

Listę projektów, na które można głosować w sklepach Tesco w ramach V edycji programu „Decydujesz, pomagamy” oraz dotychczasowo zrealizowane projekty można znaleźć na stronie www.tesco.pl/pomagamy.

Prosimy o wsparcie!

Klub Sportowy „Piast Feliksów”