Przegrana z Promykiem

W niedzielne popołudnie Piast Feliksów zmierzył się na wyjeździe z Promykiem Nowa Sucha. Mecz dobrze zaczął się dla piłkarzy z Feliksowa, którzy już w 2 minucie meczu objęli prowadzenie. Nieporozumienie obrońcy i bramkarza Promyka dobrze wykorzystał Adam Góralczyk, który skierował piłkę do siatki. Kiedy wydawało się, że spotkanie jest pod kontrolą Piasta to faul w polu karnym popełnił jeden z obrońców z Feliksowa i sędzia wskazał na „wapno”. Zawodnik Promyka pewnie wykorzystał rzut karny i mieliśmy wynik 1:1. Kolejne minuty to bramki dla gospodarzy za sprawą Kamila Wróbla, który w sytuacji sam na sam pewnie pokonał bramkarza. Za chwilę strzał sprzed pola karnego tego samego zawodnika i w krótkim czasie zrobiło się 3:1. Kolejne minuty to wyrównany mecz bez klarownych sytuacji dla obu zespołów, jednak to Promyk dorzucił jeszcze jedną bramkę na 4:1. Po zamieszaniu w polu karnym zimną krwią wykazał się jeden z piłkarzy z Nowej Suchej i pewnym strzałem umieścił piłkę w bramce. Po chwili było 4:2. Ze stałego fragmentu Tomasz Oliwa podciął piłkę w pole karne, którą głową zgrał Zych do Góralczyka, a Adam strzelił swoją drugą bramkę Do przerwy wynik się nie zmienił, było 4:2 dla Promyka.

Druga połowa to podkręcenie tempa przez Piast czego wynikiem była trzecia bramka. Zrobiło się ciekawie ponieważ przy wyniku 4:3 piłkarze z Feliksowa nadal atakowali i w tym meczu mogło jeszcze wszystko się wydarzyć. Niestety bramkę na 5:3 Promyk strzelił po wrzutce ze stałego fragmentu i mecz praktycznie został „zamknięty”. Pod koniec meczu zawodnicy z Nowej Suchej dorzucili jeszcze jedną bramke i mecz zakończył się wynikiem 6:3.

W niedziele Piast Feliksów zagra kolejny wyjazdowy mecz o godzinie 15 00 z Naprzodem Brwinów.

Składy: Florczak - Konik, Zych, Walczak, Boczkowski - Miller (Rembiejewski) Sobański(Cieślak) Różycki, Wyrembowski (Wróbel) - Oliwa,Góralczyk (Sobczyk)

Bramki: Góralczyk x3